BASIN BÜLTENİ                                                                                                      Ekim 2016

Nazan Pamuk’tan “Atların Büyülü Dünyası Sergisi”

18 Kasım – 12 Aralık tarihlerinde, The Marmara Pera’da!

Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği yararına düzenlenen Nazan Pamuk Resim Sergisi, The Marmara Pera ev sahipliğinde ve SEMAK ana sponsorluğunda ziyaretçilerini bekliyor.

Ressam Nazan Pamuk, doğadan aldığı ilhamı sürrealizmle sunduğu, 22. resim sergisi “Atların Büyüsü”nü KHGD Derneği yararına düzenliyor. 18 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında The Marmara Pera ev sahipliğinde gerçekleşecek serginin kapıları Atların Büyülü Dünyasına adım atmak isteyen tüm sanatseverlere açık olacak.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok kişisel ve karma sergiye katılan Ressam Nazan Pamuk, sosyal sorumluluğun önemini sanatıyla vurguluyor. Fantastik ve sürrealist tarzıyla öne çıkan eserlerinde ağırlıklı olarak figür üzerinde çalışan Ressam Nazan Pamuk, sanatçı duyarlılığı ve bilinciyle sürdürdüğü çalışmalarında toplumsal konuları odak noktasına koyarak zihnindekileri paylaşıyor.

Atların Büyüsü Koleksiyonunun bu ilk sergisinde sanatçı Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği’nin çalışmalarına ve kan bağışının önemine dikkat çekiyor. Sanatın daimi destekçisi Semak Makine’nin ana sponsor olarak destek verdiği projenin mekan sponsorluğunu The Marmara Pera üstleniyor.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için

Canan Ardıç

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0537 308 22 07

nazanpamuk.com